Booking
9.0Na základe
576 hodnotení
9.3Výnimočná čistota

Svadby a rodinné oslavy

Využite výhody, ktoré vám svadobné balíčky ponúkajú a ktoré iste uspokoja aj náročnejších zákazníkov. K takýmto výhodám patrí napríklad ubytovanie v svadobnom apartmáne s raňajkami pre novomanželov zdarma, či 10 % zľava na ochutnávku svadobného menu pre budúcich manželov.
 

 

Chceme, aby ste boli bez starostí. Od kalkulácie až po výzdobu, všetko nechajte na nás. Hudba, fotograf, kameraman, svadobná torta či koláče, aj pri zabezpečení, alebo sprostredkovaní týchto služieb sme tu pre Vás. Okrem toho Vám ponúkame:

 

 

OK

Profesionálny svadobný tím, aby bol Váš svadobný deň skutočne nezabudnuteľný

OK

Služby na vysokej úrovni s bohatými skúsenosťami a referenciami

OK

Možnosť svadobného obradu priamo v priestoroch hotela

OK

Výnimočne krásnu a chutnú svadobnú hostinu presne podľa predstáv

 

Na výber Vám ponúkame 3 svadobné miestnosti, kde sa bude bez problémov zabávať 150 ľudí. Svadobná výzdoba v akejkoľvek forme bude vkusná a nič ju nebude rušiť, pretože všetky priestory sú neutrálne a elegantné, klimatizované a kvalitne ozvučené. K dispozícii je veľké plátno na premietanie, či projektor. V prípade využitia tejto techniky sa dá priestor zatemniť, aby vynikli prezentácie fotiek či rodinných videí.

V hoteli Metropol **** sú priestory flexibilné, pódium pre kapelu, ale aj tanečný parket je možné v niektorých z našich priestoroch postaviť presne tam, kde budete chcieť. Úprava celej miestnosti môže byť kompaktná. Celé zázemie svadby je v dosahu toaliet, šatne, ako aj monitorovaného parkoviska.

 

 

Svadobné balíky 

Na základe preferencií našich zákazníkov sme pre vás vypracovali základné balíky služieb, z ktorých si môžete vybrať pre vašu svadbu ten ideálny. V priloženom dokumente uvádzame a ukážky svadobných menu a možnosti sedení. Veľmi radi sa s vami stretneme v našom hoteli aj osobne. Neváhajte nás kontaktovať! 

Svadobná ponuka balíkov služieb pre rok 2022.

Nezáväzný dopyt

Odoslať

Zaregistrujte sa na zasielanie noviniek

Neuniknú vám žiadne naše podujatia a špeciálne akcie

crm-text
Odoslať
SPIŠSKÁ NOVÁ VES POČASIE

Školenie a teambulding v Hoteli Metropol

Viac info

AKTUÁLNE OPATRENIA PODĽA REGIONÁLNEHO COVID AUTOMATU PLATNÉ OD 01.11.2021

REGIONÁLNY COVID AUTOMAT OKRES SPIŠSKÁ NOVÁ VES – 3. STUPEŇ OHROZENIA

Na základe vyhlášky 253/2021 § 9 zo 07.10.2021 Úradu verejného zdravotníctva SR je Hotel Metropol****  uzatvorený od 01.11.2021 do odvolania.

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM