Booking
9.0Na základe
576 hodnotení
9.3Výnimočná čistota
Spišská Nová Ves, 26. Október 2019

Nový jarný Á la carte

Chute, ktorým neodoláte . . .

Pestrosť rôznych chutí, vôní a farieb zdobí od apríla taniere hotela Metropol. Náš špičkový tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Petra Jaroša zostavil kulinársky zážitok vo forme nášho nového Á la carte menu. Okrem farieb a chutí dominujú aj regionálne špeciality príznačné pre náš región Spiš a okolie.

Ponuka obsahuje svieže čerstvé šaláty, špeciálne krupoto z pohánky, sezónne hlavné jedlá ako pochutiny z teľacieho či králičieho mäsa, tradičné zemiakové pirohy plnené kapustou a slivkovým lekvárom a ako sladké finále neodolateľné ovocné dezerty.

Dbáme najmä na kvalitu a čerstvosťnašich pokrmov, a preto pripravujeme naše gastronomické zážitky z kvalitných, vždy čerstvých surovín, prevažne od lokálnych výrobcov. Aby jedlá chutili ozaj výnimočne, tak ich dochucujeme bylinkami vypestovanými priamo v našom hoteli. Spravte si pohodlie v príjemnej atmosfére našej hotelovej reštaurácie a nahliadnite do pestrého jedálneho a nápojového lístka. Veríme, že naša gastronómia bude pre vaše chuťové poháriky ozajstným jarným zážitkom. Prajeme dobrú chuť!

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Odoslať

Zaregistrujte sa na zasielanie noviniek

Neuniknú vám žiadne naše podujatia a špeciálne akcie

crm-text
Odoslať
SPIŠSKÁ NOVÁ VES POČASIE

Školenie a teambulding v Hoteli Metropol

Viac info

Slovenský degustačný večer 10.10.2019

Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM