Booking
9.0Na základe
576 hodnotení
9.3Výnimočná čistota
Spišská Nová Ves, 13. Marec 2020

Hotel Metropol dočasne uzatvorený - naplánujte si letnú dovolenku

Vážení hostia, 

je nám to ľúto, ale vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom Korona vírusu a v snahe ochrany Vášho zdravia, zdravia nás a našich kolegov sme sa rozhodli dočasne uzatvoriť prevádzku nášho hotela až do odvolania. 

Veríme, že sa situácia čoskoro upokojí a už čoskoro vás budeme môcť opäť privítať v našich priestoroch. Všetci odborníci sa zhodujú na tom, že letné obdobie bude pre vírus zlomové a budeme si letné dovolenky môcť užívať naplno. Neváhajte si Váš letný pobyt u nás naplánovať už dnes: https://www.hotelmetropol.sk/booking/ 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 904 777 630. 

Želáme všetkým pevné zdravie a tešíme sa na skoré stretnutie! 

Tím Hotela Metropol 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Odoslať

Zaregistrujte sa na zasielanie noviniek

Neuniknú vám žiadne naše podujatia a špeciálne akcie

crm-text
Odoslať
SPIŠSKÁ NOVÁ VES POČASIE

Školenie a teambulding v Hoteli Metropol

Viac info

Znova otvárame!

Vážení hostia,

Hotel Metropol je momentálne mimo prevádzky z dôvodu dodržiavania opatrení proti šíreniu vírusu COVID 19. V prevádzke bude opäť od 11.6.2020 na vopred dohodnuté alebo objednané služby. Rozsah poskytovaných služieb bude závisieť od vývoja aktuálnej situácie.

Ak máte záujem o ubytovanie, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 0903 656 445 (p. Bujňák) alebo si ho môžete rezervovať priamo prostredníctvom internetovej stránky hotela (www.hotelmetropol.sk). Reštauračné služby si môžete telefonicky objednať na tel. čísle 0911 944 973 (p. Kočišová). Na leto sme pre Vás pripravili zaujímavé akcie za zvýhodnené ceny.

Tešíme sa na Vás! U nás budete v bezpečí!

Tím Hotela Metropol

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM