Booking
9.0Na základe
576 hodnotení
9.3Výnimočná čistota
Spišská Nová Ves, 25. Máj 2022

Herečka Zdenka Studenková hosťkou Hotela Metropol

Aké boli odozvy na Vaše vystúpenie?
Musím povedať, bola som veľmi príjemne prekvapená, že divadlo bolo takmer úplne plné, ľudia boli aj na balkónoch a ich reakcie boli senzačné. Po predstavení ma ľudia čakali pred divadlom a s úsmevom sa so mnou odfotili. Jediné čo je mi nesmierne ľúto je, že divadlo, ako aj ostatné divadlá na Slovensku „padájú na hlavu“, všetko je zanedbané a jednoznačne tieto kultúrne stánky potrebujú rekonštrukciu. Ľudia sa nemali počas prestávky kde občerstviť. Viete, kultúra by mala byť prepojená aj s tým, že tie baby sa pôjdu nalíčiť, upraviť vlasy, pekne sa oblečú, chcú sa trochu ukázať... Nie každý má šancu vybrať sa na predstavenie do Bratislavy a kultúra skultúrňuje aj menšie mestá.
 
 
Ako sa Vám páčilo v hoteli METROPOL?
Bola som veľmi milo prekvapená, akurát je mi ľúto, že hotel bol vzhľadom na situáciu po pandémii nútený upraviť otváracie hodiny reštaurácie, a tak sme po predstavení nemali už možnosť posedieť si. Izby sú veľmi pekné, čisté a veľmi mi chutili aj bohaté raňajky. Cítila som sa tu komfortne.
Ďakujem.

Akciové pobyty

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Odoslať

Zaregistrujte sa na zasielanie noviniek

Neuniknú vám žiadne naše podujatia a špeciálne akcie

crm-text
Odoslať
SPIŠSKÁ NOVÁ VES POČASIE

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN !

S účinnosťou od 1.11.2022 budú strediská hotela k dispozícii v týchto otváracích hodinách:

 

  HOTEL :  nepretržitá prevádzka

REŠTAURÁCIA :  6:30 – 21:00 hod.  / PO - SO /

                    7:30 - 14:00 hod.  / NE /

WELLNESS :   17:00 – 21:00 hod.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím